Motorkári dobrú chuť!Vypustiť z hlavy stres a starosti každodenného života a nechať unášať svoju dušu na dvoch kolesách, to je sen každého motorkára, len čo nadíde voľný deň. Všetko ale môže skaziť kručanie v bruchu. Hlad nepríjemne preruší všetky krásne zážitky a hlási sa tvrdošijne o pozornosť. Utíšte ho a doprajte si krátky odpočinok v Penzióne u vinára na kraji Veľkého Krtíša.Pri príjazde do mesta od západu nemôžete penzión minúť, je to prvá stavba hneď za tabuľou „Veľký Krtíš“. Odbočte z cesty doprava a vojdite na oplotené parkovisko, kde bude váš dvojkolesový spoločník v bezpečí a vy naň uvidíte z reštaurácie cez okno. O vás sa postará skúsený personál reštaurácie a ponúkne vám podľa vášho vkusu rôzne jedlá, medzi nimi nechýbajú ani tradičné slovenské. Je jedno, či ste sa tu zastavili na obed alebo sa tešíte na chutnú večeru, tu ste správne.

stolovanie

Ak ste raz odbočili z cesty prvej triedy na okresku, tak pochopíte, že tu sa jazdiť dá. Minimálna premávka na cestách a krásna krajina okolo, to vás zláka. Potom má pre vás Penzión u vinára pripravené izby, kde prenocujete a ráno si tunajší kraj môžete celý vychutnať. Tak ako skvelé domáce jedlá po svojom návrate späť do penziónu.

Pokazilo sa počasie? Nevadí. Príjemná atmosféra v penzióne, skvelý oddych a relax vám všetko vynahradia. Počkáte tu pri dobrom jedle a víne deň, kým sa vyprší a po dobrých raňajkách vyrazíte opäť vyvetrať svoju dušu a svoje dve kolesá.

A keď nabudúce budete chcieť zo seba striasť tlak pracovných povinností a nabrať nových síl, už budete vedieť, kam so svojou motorkou zamieriť. Penzión u vinára sa postará o váš relax.

Môžete nechať správu, alebo odkaz zo svojej stránky.

Máte iný názor, chcete komentovať?