Nová čerpačka v ČebovciachPamätníci vedia, že v Čebovciach na križovatke kedysi stávala čerpacia stanica. Miestni, ale aj ľudia z okolitých dedín nemuseli až do okresného mesta len preto, aby natankovali do svojich vozidiel benzín alebo naftu či kúpili nejaký olej. No potom prišla globalizácia, koncentrácia, kapitalizmus ako vyšitý a čerpačka bola najprv zatvorená a potom zbúraná. Chcete tankovať? Nie ste z mesta? Váš problém. Našťastie minulosť je minulosť.Začiatkom augusta 2014 bola v Čebovciach opäť otvorená čerpacia stanica pohonných hmôt. Ak cestujete okolo alebo tu bývate, už nemusíte myslieť na dotankovanie dostatočne zavčasu, po celý deň si tu opäť natankujete svoje auto, motorku, ale aj traktor či nákladné auto. A pohodlne si tiež môžete vypiť kávu či iný nápoj, vychutnať sendvič alebo len tak, oddýchnuť si.

moto

Benzínka v Čebovciach nie je súčasťou žiadnej veľkej siete dodávateľa palív. Prevádzkuje ju súkromná rodinná firma, obslúži vás priamo majiteľ. Teda ak by sa vyskytol akýkoľvek problém, vždy ho vyriešite s kompetentnou osobou. Lenže problémy sa nevyskytujú.
„Ako malá firma na dedine musím dbať na dobrú kvalitu paliva aj služieb. U nás to nie je ako u veľkých sietí, že sa problém „stratí“ medzi stovkami ľudí,“ vyjadril sa majiteľ pri našej návšteve. A nemáme dôvod mu neveriť. Investícia do výstavby objektu bola iste nemalá a preto si nemôže dovoliť hazardovať so svojím dobrým menom. Preto predáva naozaj len najkvalitnejšie PHM. Osobne sme niekoľkokrát vyskúšali. Ako naftu, tak aj kávu.

Ak prechádzate cez Čebovce alebo bývate v okolí, vyskúšajte aj vy prístup, na ktorý ste u veľkých čerpačiek už dávno zabudli. Benzínka v Čebovciach na križovatke čaká aj na vás.

Môžete nechať správu, alebo odkaz zo svojej stránky.

Jeden komentár to “Nová čerpačka v Čebovciach”

  1. […] oddych. Potom sme sa pustili do posledných dvoch stúpaní na tejto trase a v Čebovciach si dali dobrú kávu na novej benzínke. Prehodili sme zopár slov s majiteľom a odteraz nás čakala už len príjemnejšia časť […]

Máte iný názor, chcete komentovať?