Posts Tagged ‘GS 500’

Malý veľký turista Emil

Okej, ako prvá vec – obrovské PREPÁÁÁÁÁÁÁČTE! Že som na vás (slušne povedané) kašľala a už tri mesiace nepridala žiaden článok. Ja viem, som hrozná. V preklade – hrozne lenivá 😀 ALE! Dnes som si povedala, že je piatok = sviatok, a tak využijem čas  – pokiaľ zapadne rozhorúčený Oskar za horizont a ja pôjdem vytiahnuť Emila – na […]

Len tankuješ a jazdíš. Ibažebyne :)

Jupí já jé! Konečne! Moje abstinenčné príznaky boli na nevydržanie a môj krk už bolel od toľkého otáčania sa za každou motorkou v premávke. ALE! Som doma. Konečne 🙂 Diplomovka odovzdaná, termín štátnic dostatočne ďaleko, a tak neostáva nič iné ako sadnúť a jazdiť! Ehm ehm, ale veď ma poznáte. Keby to šlo takto jednoducho, […]

Chlapci a dievčatá, sezóna začína!

No dobre, pre veľa ľudí zjavne nikdy neskončila 😀 Na nete som čítala kopec ľudí, ktorí sa predbiehajú v hádkach o tom, že neexistuje zlé počasie, ale len zlé oblečenie a že správny motorkár jazdí po celý rok. Nuž, myslím, že rozhodnutie je na každom z nás, či už jazdíme iba za výhodných podmienok alebo […]

A je to tu – nový člen motorodiny

Áno áno áno, neviem opísať slovami ako hrozne veľmi silno presilno sa teším, že vám všetkým môžem oznámiť novinku – nový člen motorodiny je v mojich rukách! Boli to dlhé uvažovania, dlhé obzeranie inzerátov, dlhé rozmýšľanie, filozofovanie, mudrovanie, hundranie a neviem čo všetko ešte, ALE mám konečne svoju vlastnú moto moto 🙂